Groti
Stabdyti

Bilietų grąžinimas ir įsigijimas

Bilietų grąžinimas ir įsigijimas

Open Soul Fest organizatorius

Open Soul Fest Organizatorius organizuoja renginius, prisiima atsakomybę už neįvykusį ar nukeliamą renginį, kokybę ar kitus su renginio organizavimu susijusius dalykus. Tačiau neatsako už renginyje dalyvaujančių vedlių – lektorių – muzikantų paskaitų/praktikų/muzikos metu esantį elgesį ar kitokius atvejus.Open Soul Fest yra tik renginio planuotojas – paslaugos teikėjas įsigijant savo asmeninei šventei bilietą – paketą, kuriame nurodyta praktikos/paskaitos ir jų vedantieji. Open Soul neatsako už atvykusių į Jūsų šventę vedlių – lektorių – muzikantų paskaitų, praktikų, muzikos garsų neprofesionalumą ar kitokius atvejus. Įsigijus tokį bilieto paketą pinigai nėra grąžinami.

Open Soul Fest bilietas

Open Soul Fest bilieto įsigijimas

Open Soul Fest renginių bilieto grąžinimas

Informuojame, kad organizatoriui vykdant pinigų grąžinimo procedūrą už atšauktą renginį arba perkeliant renginio datą bilieto savininkas – pirkėjas privalo užpildyti pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite paspaudę čia.

GINČŲ SPRENDIMO TVARKA

Į viršų

Open Soul mes norime visus suburti pajausti ryšį, bendrumą, pabūti visi kartu kaip vienas, vėl ir vėl susitikti visi ir būti kaip bendruomenė, kur kiekvienas iš mūsų dalijasi savo jausmu, išreiškia save tokį koks yra, šaukia: „Aš MYLIU save!“ ir visų meilė tampa aukščiausia vibracija visatoje.

Mes tausojame gamtą, esame už blaivų gyvenimo būdą, už netradicinę mediciną, sąmoningumą, dvasingumą bei netradicinę švietimo sistemą. Komunikuodami su mumis pajausite išskirtinumą, švelnumą ir meilę.

Bilietų grąžinimas ir įsigyjymas
Privatumo politika

Pirkti bilietus

Sekite mus